KATEDRA BUDOWNICTWA OGÓLNEGO

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY
ZUT W SZCZECINIE

Kierownik katedry, Adiunkt dr inż. Araszkiewicz Krystyna
pokój: 331
e-mail: krystyna.araszkiewicz@zut.edu.pl
tel.: 91-449-48-14

Asystent dydaktyczny mgr inż. Barczyk Aleksandra
pokój: 317
e-mail: krystyna.araszkiewicz@zut.edu.pl
tel.: 91-449-45-14

Adiunkt dr inż. Bochenek Magdalena
pokój: 315
e-mail: magdalena.bochenek@zut.edu.pl
tel.: 91-449-45-14

Adiunkt dydaktyczny dr inż. Cieślewicz Wiesława
pokój: 329
e-mail: wcieslewicz@zut.edu.pl
tel.: 91-449-48-34

dr inż. Gil Zofia
pokój: 336
e-mail: zofiagil@wp.pl
tel.: 91-449-41-33

Asystent mgr inż. Jakubowska Patrycja
pokój: 325
e-mail: patrycja.jakubowska@zut.edu.pl
tel.: 91-449-44-51

Asystent mgr inż. Jaworski Rafał
pokój: 335 A
e-mail: rafał.jaworski@zut.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny dr inż. Lange Małgorzata
pokój: 343
e-mail: mlange@zut.edu.pl
tel.: 91-449-49-86

Adiunkt: dr inż. Nowak Rafał
pokój: 335
e-mail: rnowak@zut.edu.pl

Profesor: prof. dr hab. inż. Orłowicz Romuald
pokój: 341
e-mail: kboikd@zut.edu.pl
tel.: 91-449-48-82

Adiunkt dydaktyczny dr inż. Siewiera Agnieszka
pokój: 327
e-mail: ps-asiewiera@wp.pl
tel.: 91-449-45-31

Adiunkt dr inż. Sikora Paweł
pokój: 435
e-mail: pawel.sikora@zut.edu.pl
tel.: 91-449-41-57

Asystent mgr inż. Skibicki Szymon
pokój: 340
e-mail: szymon.skibicki@zut.edu.pl

dr Świderska Jolanta
pokój: 309
e-mail: jolanta.swiderska@zut.edu.pl
tel.: 91-449-44-45

Adiunkt dydaktyczny mgr inż. Tracz Krzysztof
pokój: 330
e-mail: ktracz@zut.edu.pl
tel.: 91-449-44-56

Ogłoszenia bieżące